space

O drukarni wielkoformatowej

Firma powstała 1 kwietnia 1999r. i została założona przez Klaudiusza Skonieczko.

Początkowo zajmowaliśmy się pośrednictwem finansowym ale już w 2001r. pojawiły się pierwsze pomysły na zrobienie czegoś nowego i bardziej interesującego. Postanowiliśmy zacząć tworzyć konstrukcje reklamowe. Pod koniec 2002 roku zrealizowaliśmy pierwszą dużą kampanię reklamową dla zaprzyjaźnionego Banku. W 2003 roku zaczęliśmy budować swój park maszynowy, który do dnia dzisiejszego jest już całkiem pokaźny i umożliwia nam drukowanie Państwa marzeń. Nasze efektowne reklamy świetlne znajdują się na terenie całej Łodzi i okolic.

W 2007r. rozszerzyliśmy naszą działalność o handel hurtowy papierem stokowym dla potrzeb drukarni, ponieważ już wcześniej dla własnych potrzeb importowaliśmy papier z Niemiec. Od 2006r. posiadaliśmy już niezbędną wiedzę oraz kontakty do podjęcia tej działalności.

Tania drukarnia na terenie Łodzi

Od tamtego czasu, w powiększającym się systematycznie składzie, dążymy do doskonałości w skutecznych, a zarazem szokujących formach reklamy. Naszymi klientami są Banki, duże firmy oraz drukarnie z całej Polski. Realizowaliśmy przeróżne formy reklamy, od kasetonów po bardzo efektywne i popularne mobilne billboardy. Od 2006r. jesteśmy zewnętrzną agencją reklamy największej Łódzkiej firmy taksówkarskiej M.P.T Tele TAXI 400-400 oraz współpracujemy z wieloma korporacjami taksówkarskimi takimi jak ELE TAXI 8111111 Warszawa, Euro Taxi Szczecin. Mamy ogromne doświadczenie w oklejaniu samochodów. Do naszych klientów należy znana prawie wszystkim firma BRE Locum, BMW Tłokiński, KMS Mercedes-Benz, wszyscy dystrybutorzy marki Peugeot w Łodzi, Matsuoka Motor (Mazda), kilka salonów Fiata, sieć sklepów Dukat, Altar (producent ekskluzywnych garniturów) i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą drukarnią wielkoformatową.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm zarówno w branży reklamowej jak i papierniczej.

Nasze rozwiązania zaszokują Państwa, co w przypadku reklamy jest dobrym i pewnym trikiem poprawiającym sprzedaż.

Pamiętaj! "Reklama skuteczna to reklama w dobrym towarzystwie..."

Z poważaniem,
Grupa MarTom

 

martom - logo
spaceO nas

spaceKartony
spaceKartony GC
spaceKartony GD
spaceKartony GT
spaceKartony metalizowane
spaceKraft GT4

spaceReklama
spaceWizytówki
spaceNaklejki
spaceOklejanie samochodów
spaceKalendarze
spaceUlotki
spaceWydruki wielkoformatowe
spaceBanery
spaceWydruki na folii OWV
spaceKasetony
spaceReklama świetlna
spaceMobilne bilboardy

spaceKontakt
spaceSerwer FTP
spaceNasi partnerzy
spaceGaleria